فروشگاه اینترنتی

توضیحات مختصر

فروشگاه اینترنتی رفاهستون در زمینه سوپر مارکتی فعالیت خود را از اردیبهشت 1399 آغاز کرده و در حال حاضر با عقد قرارداد با بانک به منظور تامین کالا به صورت اقساطی برای مشتریان بانک ، محصولات دیجیتالی مانند موبایل، تبلت، لب تاپ و لوازم خانگی را نیز به محصولات خود اضافه کرده، میزان تامین در ابتدا فقط برای شهر قزوین بود ولی با توجه به میزان سرمایه می تونیم به سمت پوشش کل شهرهای ایران را داشته باشیم

جزییات طرح

تجارت

تامین کلیه کالاها در قالب کالای اقساطی که شامل لوازم دیجیتالی، لوازم خانگی، محصولات کشاورزی، لوازم و تجهیزات صنعتی و... می شود.

رشد

درحال حاضر با برگشت سرمایه در دوره 5 ماهه و با سود دهی تا 40 درصد در سال ما در مسیر رشد شدید قرار داریم. که البته مستلزم تامین کالاهای مورد نیاز هست، به طور نسبی برای استان قزوین ما حدودا 3 میلیارد تومان در ماه و برای 5 ماه معادل 15 میلیارد سرمایه نیازمندیم. البته با توجه به عدم تامین سرمایه نقدی ما فعال با ظرفیت کم و عملا با فرصت سوزی داریم با جذب سرمایه کم این کار رو ادامه میدیم تا انشالله بتونیم سرمایه بیشتر جذب کنیم.

بازار

در حال حاضر فروش در شهر قزوین فعال است ولی بدلیل تقاضا و مشتریان زیاد، در همین شهر هم قادر به خدمات دهی مناسب نیستیم. ولی با افزایش میزان سرمایه این خدمات به کل کشور قابل تعمیم هست. بزرگترین حسن قرارداد با بانک هست که علاوه بر تامین مشتری برای ما، وصول پول نیز از بانک هست و با مشتریان درگیر نیستیم.

آینده

تا کنون با تماس از طرف بانکهای شهرهای دیگر بدلیل شبکه بودن بانکها، در صورتی که بتونیم سرمایه کافی داشته باشیم می توانیم تا فروش 200 میلیارد تومن در ماه رو حتی در برنامه داشته باشیم.

محسن تارقلی
محسن تارقلی
ایران

پشتیبان امور مالی و حسابداری

زمینه های تخصص
حسابدار
علیرضا تارقلی
علیرضا تارقلی
ایران

پشتیبان امور مالی و حسابداری

زمینه های تخصص
حسابدار
سید مرتضی احمدی
سید مرتضی احمدی
ایران

موسس و مدیر فروشگاه

زمینه های تخصص
مدیر
زهره موسوی
زهره موسوی
ایران

شریک و موسس

زمینه های تخصص
همکار

تصاویر و ویدیو ها

سوال و جواب

چه سوال هایی در مورد پروژه داریدشما می توانید برای بدست آوردن هر گونه اطلاعات تکمیلی مستقیما با کارآفرینان ارتباط برقرار کنید.

بررسی اجمالی

  • هدف 20400000000 میلیون تومان
  • کمترین سرمایه گذاری 500000000 میلیون تومان
  • افزایش سرمایه گذاری 20000000000 میلیون تومان
  • دوره های قبلی 400000000 میلیون تومان
  • مرحله به سود رسیده
  • نقش سرمایه گذار دیگر