لیوپل Liopal

توضیحات مختصر

اشخاص و کمپانی ها (برندها) برای پیشرفت در شبکه های مجازی و بالا بردن نرخ تعامل و ارتباطات ، باید منظم و هدفمند محتوا تولید کنند، محتوای تولید شده کیفیت بالایی داشته باشد ، در آن واحد بتوانند تمامی شبکه های مجازی خود را کنترل کنند و به تعامل با مخاطبان بپردازند و بتوانند عملکرد خود و رقبای خود را آنالیز و بررسی کنند و این کاری زمانبر ، پر هزینه و بی نتیجه است اگر با روش اصولی و درست انجام نشود. پلتفرم ھوشمند لیوپل از مرحله ایده پردازی برای ایجاد یک محتوا گرفته تا ساخت و طراحی محتوا و زمانبندی آن و ھمچنین تعامل با کاربران و حتی رقبا و آنالیز تمامی عملکرد ھا و ... در کنار کاربران است و فعالیت در شبکه ھای مجازی را صد ھا برابر آسان تر و حرفه ای تر میکند.

جزییات طرح

تجارت

*پلتفرم Liopal این قابلیت را به کاربر خواهد داد که پست های خود را زمانبندی کند تا هیچ وقت بخاطر مشغله کاری، ارسال پست به عقب نیفتد و همچنین در هنگام تولید محتوا، پلتفرم قابلیت این را دارد که مطالب مرتبط به موضوع مد نظر را به کاربر نشان دهد که کاربر بتواند این موضوع از جوانب مختلف ببیند و پاسخی بدهد را که مخاطبین به آن واکنش لازم را نشان دهند. *برای اشخاصی که در آن واحد در چندین پلتفرم فعال هستند، کمبود وقت خیلی مهم است. برای این کار Liopal همه ی این پلتفرم ها را یکجا بهینه سازی میکند. همچنین کاربر می‌تواند با استفاده از قابلیت inbox all تمامی پیام در شبکه های مجازی (شامل اینستاگرام ؛ یوتیوب ؛ تلگرام و ...) را در یک صفحه مشاهده کند و حتی به آن ها پاسخ دهد. *قابلیت مهم دیگر Liopal استریم نام دارد. کاربر میتواند رقبای خود و یا پست های مرتبط کار خود را در شبکه های مجازی مختلف بررسی و آنالیز کند و به آنها واکنش مناسب را در آن واحد بدهد؛ همچنین با کمک این بخش و مطالعه بر رقبا می تواند درک بهتری از بازار کار داشته باشد تا محتوایی بهتر و مخاطب پسند تولید کند. *کاربر میتواند فعالیت های خود را در قسمت آنالیز بررسی کند تا بتواند در مدتی کوتاه با انجام اقدامات کاربردی به اهداف خود برسد وبهترین راه حل در شبکه های مجازی در حوزه ی کاری خود را بدست آورد. *یکی از کاربردی ترین ویژگی های LioPal تیم سازی آن است. به کمک این قابلیت کاربر میتواند بدون دسترسی دادن به شبکه های مجازی وظایف مدیریت و محتوا سازی در شبکه های مجازی را تقسیم بندی کند و حتی عملکرد تیم خود را بررسی کند و یا می تواند تعیین کند که تا یک موضوع و یا پست مورد تایید او نرسد قابل انتقال به مراحل بعدی و یا بارگذاری در شبکه نباشد. *با کمک تقویم LioPal علاوه بر برنامه ریزی دقیق برای پست ها و عملکرد در شبکه های مجازی, کاربر می تواند امور و موضوعاتی که نیاز به یادآوری دارند را نیز در تقویم بنویسید تا در زمان مناسب به او یادآوری کرده و یا به صورت اتوماتیک آن را اجرا کند. *تبلیغات در شبکه های مجازی یکی از موارد اساسی برای پیشرفت در کار هست که پیچیدگی و گستردگی بالایی دارد و در صورتی که اشتباه انجام شود ضرر های مالی هنگفتی نیز به همراه دارد, از این رو ما در LioPal با ایجاد یک سری ویژگی منحصر به فرد و کنار هم آوردن تمام راه های تبلیغاتی و آنالیز حوزه کاربر این عمل ریسک پذیر بسیار آسان و مفید شده است. *با معرفی LioPal Store تمام نیاز هایی که هر کسی برای موفقیت در شبکه های مجازی به آن نیاز دارد را در یک مکان جمع کرده ایم.

رشد

پیش پینی فروش و درآمد حاصله از این طرح در سال اول بیش از 36 هزار دلار و در سال دوم بیش از 470 هزار دلار و در سال سوم بیش از دو میلیون دلار خواهد بود.

بازار

ما در بازار جهانی ( غیر از ایران ) فعالیت خواهیم کرد و این بازار بیش از 100 میلیون کاربر در حوزه ما دارد.

آینده

حوزه شبکه های مجازی همواره در حال رشد بوده ( به گونه ای که در حال حاضر در هر ثانیه 11 نفر برای اولین بار وارد شبکه های مجازی می شوند) در حال حاضر بازار مدیریت شبکه های مجازی بیش از 100 میلیون کاربر دارد در حالی که رقبا فقط در حدود 20 میلیون کاربر دارند و حدود 80 درصد این بازار هنوز از هیچ پلتفرمی استفاده نمیکند. هدف ما در سال اول جذب بیش از 25 هزار کاربر و در سال دوم و سوم به ترتیب 100 هزار و 300 هزار کاربر میباشد.

مسعود مرادی
مسعود مرادی
ایران

تعدادی از پروژه های موفق : شرکت بهین توسعه ارقام / مدیر پروژه - تحلیل گر شرکت انفروماتیک آریا / برنامه نویس it persian / برنامه نویس getwate وزارت صنعت و سازمان مرکز ملی تبادل اطلاعات / برنامه نویس و تحلیل گر سرویس های تبدل داده ها وزارت صنعت معدن به نهاد های دولتی / برنامه نویس و تحلیل گر سامانه تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صنعت / مدیر فنی سامانه انجمن برق مشهد / مدیر فنی سامانه صندوق ضمانت صادرات / مدیر فنی سامانه پایش برای وزارت صنعت معدن و تجارت / مدیر فنی سامانه صندوق صنایع کوچک وزارت صنعت معدن / مدیر فنی سامانه bi برای وزارت صنعت معدن / مدیر فنی راه اندازی و مدیریت 3 سرور تبادل داده وزارت صنعت با نهاد های مختلف دولتی / برنامه نویس، مدیر سرور سایت انجمن مهندسی برق خراسان / تحلیل گر و مدیر پروژه برنـامه gateway صـندوق توسـعه ملـی و بـانک مرکـزی / برنـامه نـویس و تحلیل گر وب سرویس وزارت صنعت / برنامه نویس و تحلیل گر سامانه هم افزا / مدیر فنی پروژهای شرکت ir.co-hamahang://http / /مدیر فنی سامانه گزارش ساز هماهنگ / مدیر فنی برنامه موبایل آسمان پاک / مدیر فنی برنامه موبایل ویزیتور قاصدک / برنامه نویس و تحلیل گر باز نویس پروژه موبایل بهین یاب / برنامه نویس و تحلیلگر سامانه فروشگاه ساز هماهنگ / مدیر فنی اپلیکیشن کارآسان - مشتری / تحلیل گر

زمینه های تخصص
سرپرست تیم فنی
حمید طلوع
حمید طلوع
ایران

تعدادی از پروژه های موفق : سامانه تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صنعت / برنامه نویس ارشد سامانه انجمن برق مشهد / برنامه نویس ارشد سامانه صندوق ضمانت صادرات / برنامه نویس ارشد سامانه پایش برای وزارت صنعت معدن و تجارت / برنامه نویس ارشد سامانه صندوق صنایع کوچک وزارت صنعت معدن / برنامه نویس ارشد سامانه bi برای وزارت صنعت معدن / برنامه نویس ارشد راه اندازی و مدیریت 3 سرور تبادل داده وزارت صنعت با نهاد های مختلف دولتی / برنامه نویس ارشد سایت انجمن مهندسی برق خراسان / برنامه نویس ارشد برنـامه gateway صـندوق توسـعه ملـی و بـانک مرکـزی / برنامه نویس ارشد وب سرویس وزارت صنعت / برنامه نویس ارشد سامانه گزارش ساز هماهنگ / برنامه نویس ارشد

زمینه های تخصص
سرپرست تیم برنامه نویسی
سید محمد کشاورز
سید محمد کشاورز
ایران

دانشجوی دندان پزشکی ساکن مسکو بیش از 6 سال سابقه مدیریت در استارتاپ ها و شرکت های نوپا

زمینه های تخصص
هم بنیانگذار و مدیر عامل

تصاویر و ویدیو ها

تصاویر و ویدیو آپلود نکردند.

سوال و جواب

چه سوال هایی در مورد پروژه داریدشما می توانید برای بدست آوردن هر گونه اطلاعات تکمیلی مستقیما با کارآفرینان ارتباط برقرار کنید.

بررسی اجمالی

  • هدف 2450 میلیون تومان
  • کمترین سرمایه گذاری 1000 میلیون تومان
  • افزایش سرمایه گذاری 2400 میلیون تومان
  • دوره های قبلی 50 میلیون تومان
  • مرحله تحقیق و توسعه
  • نقش سرمایه گذار ساکت