مانکن مبدل یک سایز به چهار سایز لباس زنانه
 • مانکن مبدل یک سایز به چهار سایز لباس زنانه
  • مانکن مبدل یک سایز به چهار سایز لباس زنانه

  • یزد

توضیحات مختصر

مانکنی که من ساخته ام در ایران به ثبت رسیده است و مخصوص لباس های نیم تنه زنانه است و چهار سایز لباس زنانه از سایز کوچک . متوسط. بزرگ و خیلی بزرگ را در خود جای داده است و روش کار آن به این صورت است که مطابق با اننتخاب مشتری یا مصرف کننده سه قسمت بدنه مانکن که شامل دور سینه .دور کمر و دور باسن است تغییر سایز می دهد بدون اینکه شکل و حجم کلی مانکن لباس تغییر کند

جزییات طرح

تجارت

از مانکن من می توان در شرکت های طراحی لباس َ. مغازه های فروشنده لباس. خیاط خانه ها و عموم مردم که علاقه مند به خرید لباس هستند استفاده کرد. مانکن لباس من چون از مواد اولیه ارزان قیمت درست شده می تواند در تولید انبوه ارزان باشد. مانکن لباس من چون چهار سایز لباس یا مانکن را در خود جای داده است می تواند در فروشگاه ها فضای بیشتری را به فروشنده بدهد(چون فروشنده بجای چهار مانکن یک مانکن قرار می دهد) . در خیاط خانه وقتی خیاط سایز کلی مشتری را بر روی مانکن سوار کرده باشد می تواند برای هر لباس جدید فقط پارچه جدید را از مشتری دریافت کند و نیازی به هر بار اندازه گیری بدن مشتری و یا مراجعه مکرر مشتری برای پروف لباس نداشته باشد. و در آخر افراد زیادی هستند که علاقه مند هستند در هنگام خرید لباس برای خودشان برای خانواده یا دوستان هم همان لباس را بگیرند و یا هنگام مسافرت لباس را برای سوغات بیاورند ولی چون آن فرد برای پروف لباس همراه شان حضور ندارد از این کار پشیمان می شوند ولی چون مانکن من قابل حمل می باشد اگر بر روی مانکن من از قبل سایز آن شخص را تعبیه کرده باشد می تواند به راحتی لباس موردد نظر را برای آن شخص بخرد.

رشد

محصول من نمونه اولیه از مانکن لباس است می تواند با مشورت و دریافت نظر سازندگان مانکن لباس در تولید انبوه مورد پسند همه قرار بگیرد

بازار

مانکن من چون قابل حمل و سبک است و همچنین لباس نیم تنه زنانه در مدل ها و طرح های مختلف در جهان تولید می شود قابل استفاده برای طیف وسیعی از افراد مختلف با سلیقه های مختلف در جامعه می باشد. همچنین چون از سایز های استاندارد جهانی پیروی می کند می تواند با تبلیغات مناسب بازار جهانی را هم داشته باشد.

آینده

ابتدا تولید نمونه نهایی مانکن و دریافت حق ثبت جهانی برای مانکن و سپس جستجو برای دریافت مشتری برای بازار جهانی لباس می باشد.

سعید امین زاده بالاده
سعید امین زاده بالاده
ایران

زمینه های تخصص
طراح و سازنده مانکن

تصاویر و ویدیو ها

سوال و جواب

چه سوال هایی در مورد پروژه داریدشما می توانید برای بدست آوردن هر گونه اطلاعات تکمیلی مستقیما با کارآفرینان ارتباط برقرار کنید.

بررسی اجمالی

 • هدف 501000000 میلیون تومان
 • کمترین سرمایه گذاری 100000000 میلیون تومان
 • افزایش سرمایه گذاری 500000000 میلیون تومان
 • دوره های قبلی 1000000 میلیون تومان
 • مرحله محصول اولیه
 • نقش سرمایه گذار ساکت