همزبان

توضیحات مختصر

همزبان یک پلتفرم آنلاین c2c مهارت‌آموزی آنلاین است. ما در همزبان افراد دارای مهارت را شناسایی و جذب می‌کنیم. سپس آن‌ها را آموزش داده و به منتور تبدیل می‌کنیم. سپس منتور را با مهارت‌جو متصل می‌کنیم تا با هم جلسات آنلاین منتورشیپ برگزار کنند و همه امکانات لازم را هم در اختیار منتور قرار می‌دهیم.

جزییات طرح

تجارت

فراهم کردن شرایط مناسب برای کسب درآمد افراد ماهر از مهارت‌شان. ما در همزبان شرایطی را فراهم می کنیم که افراد که مهارتی را به خوبی دارند ولی لزوما مدرکی ندارند و یا سابقه تدریس و آموزش مهارت به دیگران را ندارند، بتوانند با کم ترین زحمت، این مهارت را به دیگران آموزش بدهند و از آن کسب درآمد کنند. درضمن این افراد معمولا به صورت پاره وقت قصد دارند این کار را انجام دهند. از طرفی، فراگیری این مهارت ها برای مهارت‌جویان بسیار به صرفه‌تر و بهینه‌تر نمونه‌های مشابه در دسترس است. از سمت مهارت جو: 1. بهینه نبودن، شخصی سازی شده نبودن، مفید نبودن و نهایتا لذت بخش نبودن آموز 2. هزینه های بالای آموزش 3. انعطاف پذیر نبودن کلاس ها و دوره های آموزشی. چه از لحاظ محتوا و چه از لحاظ زمانی از سمت منتور: 1. مسیر سخت شروع به برگزاری کلاس و درآمدزایی از طریق آموزش مهارت (مخصوصا برای افرادی که به صورت پاره وقت قصد آموزش و درآمد زایی از این طریق را دارند) 2. نداشتن تجربه تدریس، و نیاز به استفاده از یک متد آموزشی مناسب 3. نیاز به محتوای آموزشی مناسب 4. نیاز به لذت بردن از جلسات 5. نیاز به انعطاف زمانی بالا

رشد

در همزبان جلسات منتورشیپ بین منتور و مهارت‌آموز برگزار می‌شود. به این صورت که ما افراد ماهر را شناسایی می‎کنیم. افرادی که لزوما سابقه تدریس و مدرک مربوط به مهارت را ندارند و احتمالا قصد ندارند به صورت تمام وقت و به عنوان شغل اصلی مشغول تدریس و آموزش این مهارت به دیگران شوند. این افراد را جذب می کنیم و آن ها را آموزش داده و تبدیل به منتور می کنیم. سپس آن ها را به مهارت ‌آموز متصل می کنیم و تمام امکانات لازم را در اختیار منتور قرار می دهیم تا جلسات آنلاین منتورشیپ با مهارت آموز برگزار کند. در حال حاضر فقط جلسات منتورشیپ زبان انگلیسی در حال برگزاری است. تا بحال بیش از 114 زبان آموز از ما خرید کرده و در جلسات شرکت کرده اند. همچنین ما حدود 20 منتور در همزبان داریم.

بازار

بازار جهانی تدریس خصوصی در سال 2020: 124 میلیارد دلار منبع: https://www.reportlinker.com/p0552740/Private-Tutoring-Industry.html? بازار آموزش زبان انگلیسی در ایران (تخمین): +15 میلیون نفر +6هزار میلیارد تومان منبع: https://www.alibaba.ir/mag/iranian-immigration/ Wallstreetenglish.com

آینده

ما در همزبان این آینده نگری را داریم که بتوانیم به یک پلتفرم آنلاین منتورشیپ مهارت ها را ایجاد کنیم. در این پلتفرم هرشخص با هر مهارتی می تواند به مناسب ترین شخص متصل شود و مهارت خودرا با او به اشتراک بگذارد.

سید محمد مجید حجازی
سید محمد مجید حجازی
ایران

زمینه های تخصص
مدیر محصول
علی حیدری
علی حیدری
ایران

زمینه های تخصص
کارشناس آموزش زبان انگلیسی
کیانا اکرامیان
کیانا اکرامیان
ایران

زمینه های تخصص
مدیر بازاریابی
مهدی آقاجانی اصل
مهدی آقاجانی اصل
ایران

زمینه های تخصص
توسعه دهنده کسب و کار
زهرا آموزگار
زهرا آموزگار
ایران

زمینه های تخصص
گرافیست
نفیسه جماعتی
نفیسه جماعتی
ایران

زمینه های تخصص
کارشناس پشتیبانی و دیتا
زهیر مظاهری فرد
زهیر مظاهری فرد
ایران

زمینه های تخصص
مدیر فنی

تصاویر و ویدیو ها

سوال و جواب

چه سوال هایی در مورد پروژه داریدشما می توانید برای بدست آوردن هر گونه اطلاعات تکمیلی مستقیما با کارآفرینان ارتباط برقرار کنید.

بررسی اجمالی

  • هدف 1005 میلیون تومان
  • کمترین سرمایه گذاری 100 میلیون تومان
  • افزایش سرمایه گذاری 995 میلیون تومان
  • دوره های قبلی 10 میلیون تومان
  • مرحله تحقیق و توسعه
  • نقش سرمایه گذار ساکت