کارگزاری فن بازار منطقه ای استان البرز در بین برترین فن بازار منطقه ای کشور

هجدمین نشست سراسری فن بازارهای  ایران در روزهای 7 و 8 تیرماه 1401  برگزار شد. در این گردهمایی که هر 6 ماه یکبار در یکی از استانها برگزار میشود، کارگزاران فن بازار به همراه مدیران فن بازارهای منطقه ای به بحث و تبادل نظر درباره عملکرد فن بازار در سال 1400 میپردازند.

فن بازارهای منطقه ای سه کار اصلی زیر را بر عهده دارند:

  1. بازاریابی و فروش محصولات و خدمات فناورانه و دانش بنیان
  2. انتقال فناوری
  3. جذب سرمایه برای استارتاپها و طرحها

در این مراسم در روز اول نشست که در هتل ایرانیان شهر قزوین برگزار شد، مهمانانی از صنعت و دانشگاه و استانداری قزوین حضور داشتند. در روز دوم نشست که در نمایشگاه بین المللی تهران در کنار بازدید از نمایشگاه محصولات دانش بنیان برگزار شد، اقایان طاهری   و عباسپور رییس و سخنگو کمیسیون صنعت و معدن مجلس به همراه اقای شاهمیرزایی از وزارت صمت و اقای رسولیان و قربانی رییس و معاون شرکت شهرکهای صنعتی و صنایع کوچک ایران و اقای اسدی فر از معاونت علمی فناوری ریاست جمهور به همراه اقایان هزاوه و خالقی رییس و دبیر فن بازار ملی ایران حضور داشتند.

شایان ذکر است در استان البرز شرکت طیف نگار یکتا نوین با مدیریت دکتر علیرضا رضائی استاد دانشگاه تهران وظیفه کارگزاری فن بازار منطقه ای استان البرز را با مدیریت خانم مهندس رشیدی  و  حمایتها و رهنمودهای اقای دکتر کلانتری معاون صنایع کوچک استان بر عهده دارند.

در پایان مراسم از فن بازارهای استان البرز، فارس، اصفهان به عنوان برترین فن بازارهای سال 1400 ایران تقدیر شد و تقدیرنامه هایی از طرف پارک فناوری پردیس و همچنین از طرف شرکت شرکت شهرکهای صنعتی و صنایع کوچک  ایران تقدیم مدیران فن بازارهای این استانها و کارگزاران مربوطه شد.

  • 1648
  • 0
شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

0 کامنت

برای نمایش دیگر رویدادها بر روی لینک زیر کلیک کنید

کلیک کنید

من به دنبال طرح یا استارتاپ یا اختراع هستم

پیدا کن