قانون جذاب انرژی مثبت

#باور به زبان ساده همان تفکرات شما در ضمیر ناخودآگاه تان است . یکی از عوامل محدود ساز در زندگیتان باورهای شماست که باید باورهای اشتباه و غلط را شناسایی کنید و باورهای درست را جایگزین باورهای اشتباه تان کنید . اما ممکن است تغییر باورها کار بسیار سخت و دشواری باشد . 

 

به دلیل اینکه خیلی از افراد به دنبال تغییر های باورشان هستند و می خواهند ذهنیت شان را درست کنند و باورهای درست را جایگزین باورهای اشتباه کنند در این مقاله روش هایی را به شما آموزش خواهیم داد که اگر روزانه این تمرین را انجام دهید خود به خود و به صورت ناخودآگاه باورهایتان تغییر می کند و می توانید #زندگی تان را کامل تغییر دهید .

 

یکی از دلایلی که باعث می شود فرایند جذب برای تان متوقف شود و نتوانید به خواسته به اهدافتان برسید همین موضوع باورها است.

 

به عنوان مثال شاید یکی از #اهداف و آرزوی شما یک ماشین لامبورگینی مشکی باشد . بعد ارتعاش به شدت قوی و شدیدی برای رسیدن به آن به #کائنات و جهان اصلی ارسال می کنید . 

 

اما ممکن است به آن نرسید . یکی از دلایلی که باعث می شود به #اهداف و خواست هایتان نرسید این است که شما باور نمی کنید که می توانید با ماشین لامبورگینی مشکی برسید . باور نکردن به دو دلیل باعث می شود که شما با خواسته به هدفی که دارید نرسید . 

 

دلیل اول : وقتی باور نمی کنید که می توانید به آن ماشین و یا حتی تمام خواسته هایتان برسید فرکانس که به کائنات و جهان هستی ارسال می کنید کم میشود . پس وقتی #باور نمی کنید ارتعاشی که به کائنات ارسال می کنید بسیار کم است و نمی توانید با آن چیزهایی که می خواهید هم #ارتعاش شوید . 

 

دلیل دوم : وقتی باور رسیدن به خواسته و هدف تان را نداشته باشید ارتعاش منفی و متضاد به خواسته هایتان می فرستید و ناخواسته وارد زندگیتان می شود و نمی توانید به اهداف اصلی تان برسید .

 

اما برای اینکه بتوانید به خواسته به اهدافتان برسید باید باورهای درست را جایگزین باورهای اشتباه کنید . 

 

یکی از مهم ترین قوانین کائنات و قوانینی که #خداوند یکتا بر عالم هستی و انسان مقرر کرده است ، قانون باور هست .

  • 46
  • 0
شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

0 کامنت

برای نمایش دیگر محتوای بلاگ بر روی لینک زیر کلیک کنید

کلیک کنید

من به دنبال سرمایه گذار هستم

پیدا کن